Logo

Se prodavaat bandasi za BMW

Број на оглас: 3679409 | Објавен на: 26.09.2020, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: Останато

Дијаметар на гума: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet bandasi so gumi od dvata modeli.bandasite se vo odlicna sostojba zdravi pravi ne vareni balansirani so gumi spremni za montaza.
Kontak na 070 516 165

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач