Logo

Vectra c GTS 2.2 dti

Број на оглас: 3679512 | Објавен на: 24.09.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


071 218 642
Vectra c gts 2.2 dti
Motor lance
Solidna sostojba bez skrieni defeci
Mozna zamena bmw e39 mercedes w210 audi a6 c5 quattro

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач