Logo

Bandasite se od Mercedes ml komplet so dolgi srafovi

Број на оглас: 3679541 | Објавен на: 29.09.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 10J

Дијаметар: 20

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Za Mercedes ml

 Гостивар    Општина:Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 elsan

Потврден огласувач