Logo

Jawa 350 twin sport

Број на оглас: 3679595 | Објавен на: 21.08.2020, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jawa

Вид: Спортски

Година: 1990

Модел: Twin sport

Километри: 5000

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Jawa 350cc dobro zacuvana MN brza
I ne e mnogu vozana ima Novi gumi I taka stoit vo garaza I ima uste eden motor plus zaedno ide so nego

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Zoran