Logo

Monitor 24 inch Acer

Број на оглас: 3679704 | Објавен на: 17.09.2020, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodava 6 Acer monitori 24inch vo prefektna sostojba

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Gmbh struga

Потврден огласувач