Logo

Opel Astra H 2.0Turbo OPC

Број на оглас: 3679770 | Објавен на: 17.09.2020, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* Втор Газда
* Летно - Зимски Гуми
* Спортски Филтер од К&N
* Аусплух Клапна со далечинско
* Навигација (цела европа)
* Bluetooth, Audio, Video, Voice
* Active Subwoofer 400A
* Клима R134
* Греачи на Седишта за возач и сувозач
* Елект. прозори и надворешни ретровизори
* Сензор за дожд
* Сензор за долго светло
* Алу Бандаши 18цола (оригинал опел)
* Челични бандаши 16цола (оригилал опел радкапни)
* Темпомат
* Менјач 6 брзини
* АBS & ESP
* SPORT (копче за спорт вожња)
* 2 Оригинал клучеви
* Затемнети Стакла и Штопови позади (70% затемнати и 99% заштита од UV зраци
* PDC паркинг сензори назад
* Ксенон светла
* Kоманди на волан
* Голем Сервис направен пред 2000км


ЕMAIL: petar.dimeski@gmx.de ,
VIBER - WHATSUP: 00491629434855 !!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач