Logo

RENAULT MEGANE 1.6/ 16v / benzinec

Број на оглас: 3679782 | Објавен на: 23.09.2020, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvano vozilo
Domakinski vozeno i odrzuvano
Ful oprema funkcionalna
Novi gumi. Nov akumulator
Kompleten servis izvrsen
Bez nikakvi dopolnitelni davacki

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Chevrolet

Потврден огласувач