Logo

BMW 535D M Paket

Број на оглас: 3679824 | Објавен на: 24.09.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata je top sostojba so 4 novi gumi

 Гостивар    Општина:Врапчиште

Прати Е-Маил

 zafer

Потврден огласувач