1 / 2
z270x-ultra gaming
6.000 МКД
Цената е фиксна
18.08.2020 21:45

Дебар / Дебар

Состојба на предмет
Нов

se prodava nova ic ne koristena maticna ploca za povejke info poseteteja stranicava https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-Z270X-Ultra-Gaming-rev-10#kf

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

asmir
Потврден огласувач
078511096
Испрати Е-маил до огласувачот