1 / 3
Opel corsa 1.4 8v na delovi
33 €
Цената не е фиксна
16.01.2021 18:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel corsa 1.4 8v na delovi motor fabrika i opel zafira na delovi
.077 523 891
077 523 891

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MILAN
Потврден огласувач
076216622
Испрати Е-маил до огласувачот