Logo

BMW X3 3.0 D 4×4

Број на оглас: 3679951 | Објавен на: 26.11.2020, 07:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran cela godina do 07 mesec 2021,novi gumi ,smeneto kais ,maslo castrol ,so 4 novi gumi so bandazi vo top sostojba bez zameni

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач