Logo

BMW 530 D

Број на оглас: 3679957 | Објавен на: 26.11.2020, 07:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.300 €

6.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOVI GUMI ,KSENON,SMENETO MASLA KAISI REGISTRIRANA DO 07 .2021 TOP.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач