Logo

GUMI ZA TIKO 145 70 12

Број на оглас: 3680124 | Објавен на: 19.09.2020, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 145

Висина: 70

Дијаметар: 12

Цена: 1.500 МКД

1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi CACHLAND
145 70 12. 1600 DEN
Isporaka vo sekoj grad
078 361 650

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач