Logo

Кревети на спуштање

Број на оглас: 3680133 | Објавен на: 26.09.2020, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Продавам кревети на спуштање 2 , купени пред извесно време од Џиви, сочувани како нови, едниот од нив е скоро нов.Димензиите се 190 х 85 см Заедно со наслонот креветот е долг 2 метра. Креветот има механизам кој работи на принцип клик клак кој функционира одлично и внатрешната површина на креветот може да се користи како простор за складирање.Може да се искористат за опремување на викендица , за домашна употреба и слично. Може да се видат секој викенд. Цената за двата кревета е 9.000 денари а цената за само еден кревет е 5.000 денари.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Лиле

Потврден огласувач