Logo

Opel corsa 1.4 twinport 2005 god

Број на оглас: 3680325 | Објавен на: 30.09.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.680 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa 1.4 twinport ful oprema klimatronik redizajn celosna ispravnost na voziloto poveke informacii zvonete pozdrav..!

075491294 ili na 076200305

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач