Logo

PELAGONKA 2

Број на оглас: 3680377 | Објавен на: 18.09.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 104 m²

Спрат: 3

Греење: Струја

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


KONTAKT: 070207889 JOVAN

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач