Logo

Се продава парцела од 10 000 m2

Број на оглас: 3680639 | Објавен на: 17.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба на некаков вид на објект. Се наога веднаш до Брана со далечина од 30 m.За парцелата има имотен лист и е на 3,5 km оддалеченост од Нов Дојран .Цена по договор

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач