Logo

Seat ibiza 1.4

Број на оглас: 3680801 | Објавен на: 22.11.2020, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat ibiza 1.4 benzin/plin .55kw 75hp. Vo odlicna sostojba motor perfekten so mali karoseriski zabeleski,enterier perfekten.Za poveke informacii na telefon.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач