Logo

Izdavam Namesten Stan vo Avtokomanda

Број на оглас: 3681118 | Објавен на: 24.09.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Jani Lukrovski Br.5

Цена: 15.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam Renoviran Kompletno Namesten Stan vo Avtokomanda na Jani Lukrovski Br.5 sproti sportskata sala Avtokomanda

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач