Logo

BMW X5 X DRIVE 3.5God 2013/12

Број на оглас: 3681150 | Објавен на: 29.09.2020, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw x5
God 2012
Facelift
3.5 xdrive
Bi-xenon
Panorama
Retrovizori full elektronik
Senzor za dozd
Senzor za svetli
Senzor za parking
Kamera
MMI najniviot model
golema navigacia
Bagaz na kluc i dugme open/close
Zavesi na zadni vrati
Led stopovi
7 sedisti
Gumi 18"
Servis napraen komplet
Kolata e bez carina
Moze da se carini po vasa zelba
Info tel
070 229 617
070 229 510

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alajdin

Потврден огласувач