Logo

Се продава мобилен Самсунг А-21S

Број на оглас: 3681328 | Објавен на: 16.09.2020, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A-21S

Боја: White

Интерна меморија: 1,5 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов неотпакован мобилен телефон Samsung A-21S
За подетални информации на телефон 070/559-722

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач