Logo

gumi OFFROAD/ гуми за теренски возила

Број на оглас: 3681360 | Објавен на: 23.11.2020, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 235

Висина: 75

Дијаметар: 15

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Руски гуми за теренски возила (OFF ROAD).
13,5mm шара

- 205/70R15
- 235/75R15

- 205/70R16
- 215/65R16
- 245/70R16

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Пане

Потврден огласувач