Logo

Opel Corsa Redizain 1.2 2007god

Број на оглас: 3681449 | Објавен на: 28.11.2020, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.700 €

2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsata e 1.2 na lance
Plateni davacki do registracija
Carina tif I homologacija
So klima i rejalni km.
Servo abs esp
centralno na kluc
10 x Airbag
El.stakla I ogledala
Dobri gumi
2 kluca

Ne pravam Zameni
Mob.078 878 278

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач