Logo

Hilta nova ne upotrebuvana

Број на оглас: 3681450 | Објавен на: 26.11.2020, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Nova neupotrebuvana HILTA kupena od Bauhaus vo Germanija
Platena 249 evra
Tel : viber
0038971275285

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mendis

Потврден огласувач