Logo

Traktor/Трактор “KUBOTA XB1 4X4” - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3681534 | Објавен на: 25.09.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“KUBOTA” 4х4 Трактор со фреза наменет за овоштарници, пластеници.......Цена 3.490 еур Гуми протект Неготино
075-457-991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач