Logo

Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

Број на оглас: 3681539 | Објавен на: 25.09.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар
Увоз од Јапонија
Тел. 075 457 991.
Гуми протект Неготино

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач