Logo

Виљушкар / Viljuskar Nissan 3.5t - увоз од Јапонија

Број на оглас: 3681548 | Објавен на: 25.09.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“NISSAN” 3.5 T Вилушкар, цена 7.000 еур.
Тел 075 457 991
Гуми протект Неготино

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач