Logo

NOV Konverter na pritisok i kontrola na izduvniot sistem

Број на оглас: 3681634 | Објавен на: 19.09.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


oem 091 280 22 Gm kupeno vo svajcaria po greshka za opel zafira 2.2 dizel

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 NASIR

Потврден огласувач