Logo

Se prodava Aprilia Tuareg 125 Rally

Број на оглас: 3681735 | Објавен на: 20.09.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1995

Модел: Tuareg 125 Rally

Километри: 30000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba pali vozi so MK Dokumenti pominata registracija ima prevod vo sekoe vreme.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Огласувач...