Logo

Термо печка 3 киловати

Број на оглас: 3682150 | Објавен на: 22.11.2020, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправна состојба. Печката оди заедно со постолјето со тркала.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Лиле

Потврден огласувач