Logo

Ford Mondeo

Број на оглас: 3682366 | Објавен на: 22.11.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo
2.0TDCI, 96kw, ABS
Централно заклучување
Кожени седишта
Кожен волан
Климатроник
Греачи на седишта
Греачи предно и задно стакло
Електроника на стакла
Електроника на ретровизори
Електроника на седишта
Има место за договор околу цената

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач