Logo

Celicni bandasi Mazda 3 15 ki

Број на оглас: 3682485 | Објавен на: 01.10.2020, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 12.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 114

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Челични бандаши 15-ки за Mazda 3, 5, 6, Mazda 626 , со штрафови 5 x 114.3

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач