Logo

Alanser alternator kompresor za klima bos pumpa turbina golf

Број на оглас: 3682668 | Објавен на: 19.09.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 2020

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 3.331 €

3.332 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za golf passat pasat leon vento bora
Kompresor za klima
Alanser
Alternator
Birac za menjac
Bos pumpa
Turbina so grana
Glava komplet so dizni
Karter za 1.9tdi
078-324-075

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач