Logo

Passat 1.9 tdi so crveno i

Број на оглас: 3682810 | Објавен на: 16.09.2020, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seprodava passat 1.9 tdi so crveno i.Mnogu socuvana kolla, so full oprema, novi gumi.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 CAPRi

Потврден огласувач