Logo

KUPUVAM MAL STAN MAVROVO / МАЛ СТАН МАВРОВО

Број на оглас: 3682936 | Објавен на: 27.09.2020, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: MAVROVO / МАВРОВО

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Купувам мало станче / гарсоњера до кај 30м2 станбена површина во #MAVROVO. Може да е нова или половна.
Не е важна ориентацијата на станот, ниту спратот на станот. Единствено е важно да има чист имотен лист.

Плаќам веднаш.

Тел. 076804538

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 XXX-X

Потврден огласувач