Logo

Piaggio Carnaby 300

Број на оглас: 3682988 | Објавен на: 25.09.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2013

Модел: Carnaby 300

Километри: 35000

Цена: 2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo dobra sostojba poveke informaci Na tel

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 erdo

Потврден огласувач