Logo

Vodni motor suzuki cv 8

Број на оглас: 3682995 | Објавен на: 25.09.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Motor Suzuki 8 cv 2T so vgraden rezervar za ujle oil injection .so dolga cizma. So spostven italianski dokument.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 erdo

Потврден огласувач