Logo

VW PASSAT

Број на оглас: 3683310 | Објавен на: 26.11.2020, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 8.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ,
230 000 km,
Donesen od Germanija,
Vozen vo Germanija,
PROIZVEDEN vo GERMANIJA 100%,
Samo za vistinski obozavateli na VW,
Bez mani, servisiran full,
zimski i leten komplet gumi


 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач