Logo

SMART FORFOUR 1.5 CDI REGISTRIRANO DO 21.08.2021

Број на оглас: 3683320 | Објавен на: 26.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForFour

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Smart For Four 1.5 cdi mercedes motor ( 70kW-95ks )
Odlicno gradsko vozilo so odlicna potrosuvacka vo grad 6L/100 KM
Voziloto ima 4 letni, i 4 zimski gumi
166000 km realni
Super pogodeno vozilo za vozaci pocetnici
Registrirana do 21.08.2021

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Диме

Потврден огласувач