Logo

PRODAVAM MLIN CENICKAR

Број на оглас: 3683611 | Објавен на: 26.11.2020, 20:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MLIN ZA PCENKA MLINOT E VO DOBRA SOSTOJBA TEL ALO-NA -070 491-070.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 maja

Потврден огласувач