Logo

Huawei P30

Број на оглас: 3683647 | Објавен на: 19.09.2020, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P30

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 330 €

22.500 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e odlicen
Internacionalna garancija za Evropa
Do 21.06.2021

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 PTstudio

Потврден огласувач