Logo

Se prodava stan

Број на оглас: 3683703 | Објавен на: 18.09.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 47 m²

Греење: Нема

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 28.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo elitna vikend naselba vo vlezot na Star Dojran 47m2 +7m2 terasa

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач