Logo

Sporet na parno Alfa 90

Број на оглас: 3683753 | Објавен на: 18.09.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dobro socuvan sporet na parno Alfa 90 komplet so sad za voda i pumpa(pumpata ne e vklucena 2 godini, treba da se reparira). Ima mali znaci na korsitenje. Telefon za kontakt : 078353928

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач