Logo

Opel Astra J ** maska radio original **

Број на оглас: 3683818 | Објавен на: 27.11.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Maska za radio original, ispravna.
Polovna izvadena od astra J 2010.
Moze po kargo

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Tetovo Ivica

Потврден огласувач