Logo

Skuter 150cc

Број на оглас: 3683892 | Објавен на: 17.09.2020, 01:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Skuter 150cc

Километри: 5000

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter vo odlicna sostojba,registriran cela godina so realni kilometri.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Elektro box

Потврден огласувач