Logo

Bmw 525 tds m paket

Број на оглас: 3684072 | Објавен на: 23.09.2020, 12:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.150 €

1.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 525 tds 98 god vo ekstra sostojba m paket na oprema kolata nema sto nema ,motor i menjac odlicni ,al.bandazi so novi gumi na kolata funkcionira sekoe kopce i sijalice fali samo registracija
Moze zamena za druga kola so realna ponuda ,za kes ekstra cena

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач