Logo

7" Radio za Kola za VW grupacija

Број на оглас: 3684091 | Објавен на: 24.09.2020, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava radio za kola 7" za VW grupacija(Golf,Skoda,Seat i dr.) so navigacija,moznost za predna i zadna kamera,USB,SD kartica i mn.drugi opcii.Poveke info na tel.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Сашко

Потврден огласувач