Logo

Bmv z4

Број на оглас: 3684418 | Објавен на: 19.09.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: Z 4

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmv z4 vo odlicna sostojba so ful oprema !! Tel 078213001 luka

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 luka

Потврден огласувач