Logo

Aluminiumski bandazi 5x112 15ki touran

Број на оглас: 3684480 | Објавен на: 23.09.2020, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Samo na viber 071 604 239

Aluminiumski bandazi od vw touran audi mercedes vo odlicna sostojba 5x112 15ki so gumi m+s .bandazite se dobro socuvani pasuvat na MERCEDES AUDI GOLF SKODA i dr modeli

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач