Logo

Retrovizori za Opel Tigra 1997

Број на оглас: 3684483 | Објавен на: 17.09.2020, 02:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Тигра

Tип на делови: Стакло и додатоци /Прозореци

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат електрични ретровизори за Опел Тигра 1997
Тел: 075 555-543

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Igor Momirovski

Потврден огласувач